Job disponibil – Coordonator implementare proiecte

OCTOMBRIE, 2018

Angajare

Coordonator

Proiecte

Coordonator implementare proiecte

Tip job – full-time
Oraş – Iaşi

Responsabilitățile postului:

  • Planifică activitățile tehnice în vederea realizării lor conform termenelor și standardelor prevăzute în proiect;
  • Realizează planificarea lunară a activităților echipei de proiect în concordanță cu obiectivele proiectului și urmărește îndeplinirea acestora;
  • Urmărește realizarea indicatorilor și monitorizarea grupului țintă conform prevederilor proiectului;
  • Verifică rapoartele de activitate și livrabilele realizate în cadrul proiectului;
  • Coordonează principalele activități realizate în cadrul proiectului, precum și echipele de experți implicate în derularea lor;
  • Pregătește documentele tehnice în vederea depunerii cererilor de rambursare;

Candidatul ideal:

  • Persoană proactivă, responsabilă și ambițioasă;
  • Abilități excelente de comunicare, analiză și sinteză;
  • Ușurință în exprimare scrisă, orală
  • Spirit organizatoric dezvoltat;
  • Cunoștințe avansate MS Office;;
  • Atitudine pozitivă, constructivă, orientată spre rezultate;
  • Abilități de prioritizare a activităților și de gestionare a timpului;
  • Studii superioare absolvite cu diplomă de licență
  • Experiență generală profesională de minim 5 ani și minim 2 ani în implementarea/coordonarea de proiecte finanțate prin fonduri structurale.

Așteptăm să te cunoaștem! Completează formularul de mai jos și încarcă CV-ul și o scrisoare de intenție până la data de 09.11.2018. Informații la telefon 0232.27.85.35 sau iasi@bethany.ro.

Candidatură pentru postul de Coordonator implementare proiecte

Notă de informare cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal

Am fost informat cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal în procesul de recrutare și selecție în vederea angajării și sunt de acord ca Fundația Bethany să îmi prelucreze datele.