Job disponibil – Coordonator implementare proiecte

OCTOMBRIE, 2018

Angajare

Coordonator

Proiecte

Coordonator implementare proiecte

Tip job – full-time
Oraş – Iaşi

Responsabilitățile postului:

  • Planifică activitățile tehnice în vederea realizării lor conform termenelor și standardelor prevăzute în proiect;
  • Realizează planificarea lunară a activităților echipei de proiect în concordanță cu obiectivele proiectului și urmărește îndeplinirea acestora;
  • Urmărește realizarea indicatorilor și monitorizarea grupului țintă conform prevederilor proiectului;
  • Verifică rapoartele de activitate și livrabilele realizate în cadrul proiectului;
  • Coordonează principalele activități realizate în cadrul proiectului, precum și echipele de experți implicate în derularea lor;
  • Pregătește documentele tehnice în vederea depunerii cererilor de rambursare;

Candidatul ideal:

  • Persoană proactivă, responsabilă și ambițioasă;
  • Abilități excelente de comunicare, analiză și sinteză;
  • Ușurință în exprimare scrisă, orală
  • Spirit organizatoric dezvoltat;
  • Cunoștințe avansate MS Office;;
  • Atitudine pozitivă, constructivă, orientată spre rezultate;
  • Abilități de prioritizare a activităților și de gestionare a timpului;
  • Studii superioare absolvite cu diplomă de licență
  • Experiență generală profesională de minim 5 ani și minim 2 ani în implementarea/coordonarea de proiecte finanțate prin fonduri structurale.

Așteptăm să te cunoaștem! Completează formularul de mai jos și încarcă CV-ul și o scrisoare de intenție până la data de 09.11.2018. Informații la telefon 0232.27.85.35 sau iasi@fun.wpmyway.com.

Candidatură pentru postul de Coordonator implementare proiecte

[contact-form-7 id="29551" title="aplicare job_copy"]